o wydziale


Cechą charakterystyczną dla naszego Wydziału jest różnorodność i otwartość wynikająca z łączenia sztuk pięknych z projektowymi. Przenikanie się dziedzin jest naturalną drogą rozwoju artystycznego.

Edukacja na Wydziale Sztuk Wizualnych odbywa się poprzez ścisłą współpracę czterech zintegrowanych ze sobą Katedr – Grafiki Projektowej, Grafiki Artystycznej, Grafiki Interdyscyplinarnej oraz Architektury Wnętrz i Form Użytkowych.

kierunki


Wypełniając formularz rekrutacyjny na samym początku musisz zdecydować, który z dwóch kierunków chcesz studiować. Masz do wyboru grafikę oraz architekturę wnętrz. Kolejnym krokiem jest wybór specjalności w ramach danego kierunku. Pewnie zastanawiasz się czym te dwa pojęcia różnią się od siebie? Specjalność to bardziej szczegółowa i jasno określona dziedzina, którą będziesz się zajmować przez całe studia.

Grafika to pojęcie bardzo ogólne i dzieli się na dwie, zupełnie różne specjalności: grafikę projektową i grafikę artystyczną, natomiast w przypadku architektury wnętrz wybór jest prosty, ponieważ w ramach tego kierunku jest jedna specjalność, o tej samej nazwie.

ARCHITEKTURA
WNĘTRZ

quiz


Nie jesteś pewien, co wybrać? Rozwiąż 10 prostych zadań i dowiedz się, która specjalność jest dla Ciebie najbardziej odpowiednia.

rekrutacja


W roku akademickim 2017/2018 prowadzimy nabór na studia stacjonarne I oraz II stopnia. Liczy się Twój wynik osiągnięty na egzaminie wstępnym oraz złożenie kompletu dokumentów wraz z potwierdzeniem opłaty rekrutacyjnej. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami o procesie rekrutacyjnym!

skontaktuj się


Jeśli nadal jest coś niejasne, skontaktuj się z nami! wybierz dział do którego masz pytania i napisz wiadomość.

ARCHITEKTURA WNĘTRZ
pawel.machomet@akademiasztuki.eu

GRAFIKA PROJEKTOWA
piotr.depta@akademiasztuki.eu

GRAFIKA ARTYSTYCZNA
sara.carrillo@akademiasztuki.eu

WYDZIAŁ SZTUK WIZUALNYCH
agnieszka.mazur@akademiasztuki.eu

kontakt do uczelni


Akademia Sztuki w Szczecinie
pl. Orła Białego
70-562 Szczecin

Dział Spraw Studenckich
bos@akademiasztuki.eu